Мудрість у красі та здоров'ї

LPG ендермологія – сучасна технологія боротьби з целюлітом.

LPG ендермологія – сучасна технологія боротьби з целюлітом.

Ендермологія – це новаторська технологія в області естетичної медицини. За допомогою цієї технології комплексно і ефективно вирішується ряд проблем, пов’язаних з естетикою людського тіла. З відкриттям революційної технології ендермологіі лікування целюліту, зменшення “розтяжок” і жирової тканини, поліпшення структури шкіри, зняття набряків різного походження, а також створення красивих контурів тіла стають доступними для вирішення практично кожному. Технологія LPG заснована на активній механічної стимуляції тканин за допомогою моторизованих ролерів. Навіть один LPG-масаж вже дає вражаючий ефект.

LPG ендермологія — комфортна, безпечна і приємна процедура естетичної медицини. На відміну від будь-яких вакуумних технологій, до яких ендермологія не має ніякого відношення, неприємні відчуття і, тим більше, хворобливість або синці — виключені. Тривалість однієї процедури 35-50 хвилин. Частота проведення процедур — 2 рази на тиждень (у другій половині курсу допускається 1 раз). Для збереження результатів рекомендується робити підтримують процедури 1-2 рази на місяць. Спеціальний індивідуальний костюм для LPG необхідний для забезпечення ефективного контакту з ролерами і опрацювання тканин на різній глибині. Тривалість необхідного курсу визначається фахівцем.

При проведенні курсу процедур апаратного LPG-масажу метаболічно неактивна жирова тканина пробуджується, всі обмінні процеси в ній нормалізуються і запускається спалювання жиру. Дана методика є відмінною альтернативою ліпосакції в лікуванні целюліту і зайвої ваги. Фахівці, стверджують, що результати, отримані за курс процедур, не зникають за пару місяців, а зберігаються на довгі роки. Для цього достатньо проводити тільки одну підтримуючу процедуру в місяць. А якщо ендермологію, поєднати з такими процедурами як таласотерапія, пілінги та гідромасажі, то це тільки посилить їх спільний ефект.

 

До речі, FDA (медична сертифікаційна система, США) визнала, що ендермологія є ефективною методикою, яка по-справжньому лікує целюліт. Дивно, але LPG масаж бореться з проблемою «апельсинової кірки» не тільки на ранніх стадіях розвитку, а й покращує стан шкіри на четвертій макронадулярній стадії. Ефективність цієї новаторської технології доведена медиками багатьох країн світу. До того ж клінічні випробування даної методики проводилися не тільки в США, але і в великих клінічних центрах Західної Європи.

Процедура LPG рекомендована жінкам, які мають локалізований жир, целюліт будь –якої стадії, «галіфе», «жирові подушки» навколо колін, об’ємні сідниці, важкі стегна, повні руки, жирові відкладення в області живота, жирові складки на спині, «загривок » на шиї. Проте існують протипоказання: онкологічні захворювання, хвороби крові, хронічні захворювання в період загострення, вагітність, захворювання вен і лімфовузлів.

Рекомендуємо спробувати LPG-ендермологію вже зараз, адже готуватись до літа вартує далеко заздалегіть! 🙂

Author Info

dayspa

Немає коментарів

Post a Comment