Мудрість у красі та здоров'ї

Таласотерапія – один сеанс, як тижневий відпочинок на морі!

Таласотерапія – один сеанс, як тижневий відпочинок на морі!

У холодну пору так хочеться сонця і моря! Даруємо вам тижневий відпочинок на морському узбережжі, задля якого вам навіть не треба полишати міста, – це сеанс таласотерапії.
Цей особливий науковий напрям формувався протягом століть, він увібрав в себе давні традиції оздоровлення і лікування організму за допомогою морської води, піску, водоростей і морських грязей.
Морська вода містить мікроелементи і мінерали, необхідні організму людини: кальцій, магній, бром, йод, сірку, калій. Вони зміцнюють імунну та серцево-судинну системи людини, регулюють обмін речовин, покращують баланс нервової системи, допомагають виводити токсини. Вчені довели, що склад мінералів у морській воді практично однаковий зі складом плазми крові людини. Тому компоненти, які знаходяться в активному стані у морській воді, практично повністю засвоюються організмом людини: шкіра здатна увібрати всі необхідні мікроелементи вже за 20 хвилин, проведених у підігрітій морській воді.
Висока концентрація солей підвищує тонус шкіри, омолоджує її, створює антисептичний ефект, оздоровлює весь організм. Біологічно активні речовини моря здатні також лікувати алергічні реакції, захворювання шкіри, ревматизм, порушення кровообігу і сну.
Зважаючи на косметичний, лікувальний та загальнозміцнюючий ефект теласотерапії, її сеанси рекомендовані і жінкам, і чоловікам без вікових обмежень.
Одним з компонентів таласотерапії є морські водорості. Вони мають здатність компенсувати нестачу в організмі біологічно активних речовин. Завдяки накопиченим мінералам і мікроелементам, водорості сприяють синтезу гормонів, вітамінів та ензимів, активізують внутрішньоклітинний обмін і нормалізують функціонування клітин загалом.
Під час процедури обгортання водоростями на шкіру у проблемних зонах наносять спеціальну біомасу з водоростей. Потім тіло загортають у щільну матерію, адже підвищення температури допомагає проникнути активним речовинам у шкіру. Під час процедури ви відпочиваєте на спеціальному водяному матраці, що підтримує температуру води, – один з небагатьох в Україні. Матрац створює враження гойдання на морських хвилях, і цим додатково релаксує організм.
Один з видів обгортання, який дає потужний ефект, – обгортання діатомовими водоростями. Ці водорості є потужним і невичерпним джерелом органічного кремнію. Органічний кремній – стимулює активність клітин (фібробластів), які виробляють еластинові волокна нашої шкіри. Від стану і кількості еластинових волокон безпосередньо залежить її пружність і еластичність. На жаль, з віком, а також під впливом різних гормональних змін, кількість і якість еластинових волокон змінюється в гіршу сторону. Діатомові водорості також багаті органічними білками і жирами, які активно беруть участь в побудові еластинових волокон.
Отож, ви виглядаєте і почуваєтеся неперевершено. Всього одну процедуру обгортання вчені прирівнюють до тижня відпочинку на морі: настільки організм насичується корисними речовинами. Запрошуємо у маленький відпочинок на морі у Sharel!

Author Info

Olha

Немає коментарів

Post a Comment