Мудрість у красі та здоров'ї

Естетика тіла

Красу тіла може розкрити тільки тіло...

Досконалість тіла не знає меж, але знає можливості. Ми даруємо Вам можливість зробити своє тіло ще досконалішим і привабливішим та повноцінно насолодитися цим процесом. Наші спеціалісти підберуть індивідуальну програму для корекції тіла відповідно до бажаного бюджету.

До Ваших послуг: воскова та лазерна депіляція для чоловіків та жінок, ультразвукова терапія (ULTRATONE), солярій, таласотерапія, гідротерапія, масажі (моделюючий, класичний, антицелюлітний), LPG (роликово-вакуумний масаж),  гідроколонотерапія (з консультацією лікаря-проктолога).

Для епіляції, фотоепіляції, лікування телеангіектазій (судинні зірочки), омолодження тіла, лікування розтяжок, целюліту ми використовуємо косметологічні лазери PHOTON LIFE. DSC_4961

Для об’єктивної оцінки загального стану організму проводиться діагностика стану шкіри обличчя та тіла за допомогою обладнання Light Check Up (RVB, Італія). Після чого з урахуванням усіх протипоказань лікар-дерматолог  складає індивідуальну програму корекції фігури та омолодження тіла.

Ultratone Futura Pro – революційна система біостимуляції, побудована на основі комплексного впливу електричного поля, світла та ультразвука. Система включає найкращі апаратні методики для догляду за обличчям та тілом: біоелектрична стимуляція, міостимуляція, ендермомасаж, мікротокова терапія, елект
роліполіз, лімфодренаж, електроакупунктура, ультразвук та хромотерапія.DSC_4957

В процесі  боротьби з целюлітом застосовуємо технологію LPG ЕНДЕРМОЛОГІЯ – це технологія багатовимірного впливу на м’які тканини, втілена в апаратах серії Cellu M6. Суть методу полягає в механічному об’ємному розгинанні шкірної складки, підтримуваної вакуумною аспірацією малої величини. Сприяє поліпшенню лімфо – і кровообігу. Показаний при целюліті, післяопераційних рубцях, як засіб при підготовці до ліпосакції.

Для неінвазивної мезотерапії, активізації процесів омолодження шкіри та для усунення естетичних дефектів на обличчі та тілі ми використовуємо високотехнологічний косметичний апарат Light-Life (RVB, Італія). Процедури апаратом Light-Life, в результаті більш ефективні, ніж електростимуляція, більш дієві і делікатні, ніж ультразвукова обробка, більш приємні, ніж термальна та криогенна обробка.
Ми підтримуємо контакти з найкращими спеціалістами у різних сферах медицини, зокрема пластичної хірургії. Тому наші клієнти відразу попадають в “професійні руки”, отримують грамотну медичну консультацію та індивідуальну програму вдосконалення. Наш СПА пропонує перед- і післяопераційний догляд, який не тільки готує до «агресивного» хірургічного втручання, але й значно підвищуює відновну здатність організму.

Для підтримки гарної фізичної форми, не обійтись без фізичних навантажень. Хтось вибирає активне кардіо і в захваті від результатів у тренажерному залі. Комусь до вподоби спокійний темп і статичні вправи. Ми пропонуємо для наших клієнтів заняття з йоги – індивідуальні та парні. Залежно до вподобань, кожен знайде у нас щось для себе:12699184_793043057489847_1893266138_o

 

  • Комплексна йога (вправи, праноями, медитація)
  • Йога (суто вправи, з акцентом на проблемні зони)
  • ЙогаЛатес (це суміш йоги і пілатесу: м’ягкі, плавні рухи, акцент на диханні, розслабленн та позитивних емоціях)
  • Пілатес (комплекс вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла)
  • Функціональний тренінг (Комплекс вправ для опрацювання всіх груп м’язів, спалювання жирів, розвитку сили та силової витривалості)

Безпечна і природна засмага – це реальність за допомогою найсучаснішого турбо-солярію SportarredoRingoMix. Карбонові лампами захищають Ваше тіло від шкідливого випромінювання, забезпечуючи рівномірний та природній загар. Оптимальна комбінація ламп високого і низького тиску, доповнена принципово новою системою вентиляції, дозволяє повною мірою насолодитися сеансом засмаги.