Мудрість у красі та здоров'ї

Імідж студія

Перукарство

Лабораторія розкішного волосся
Досить часто нам потрібно виглядати не просто на гарно, а просто ідеально! Роль зачіски, стрижки, та просто здорового та шовковистого волосся в образі бездоганної леді часом недооцінима. Усі процедури з відновлення і лікування поєднують в собі цілющу силу косметичних засобів, казкову релаксацію СПА-процедур та найсучасніші досягнення апаратних техноглогій. Чого тільки вартий унікальний гідромасаж голови, дотик теплого рушника, та інші приємні процедури в найкращих традиціях японського СПА.
Наш догляд за волоссям включає наступні процедури:
  • Мезотерапія голови
  • Boto-filler для волосся (ботулінотерапія)
  • Японський СПА (Micro Mist)
DSC_5529

Крім того, у нас представлені найбільш актуальні досягнення у сфері догляду за волоссям, зокрема унікальний японський апарат Micro Mist (Мікро Міст), який використовуючи силу води допомагає частинкам лікувального засобу проникнути вглиб волосся. Внаслідок цього волосся стає здоровим та повністю оновлюється. Для кожної проблеми існує своя унікальна процедура оздоровлення з використанням суміші індивідуальних компонентів косметичної лінії і спец програмування хвильових імпульсів на апараті Micro Mist.DSC_4522 Усе процедурне обладнання, навіть рушнички, проходить ідеальну дезінфекцію в стерилізаційному обладнанні від Takara Belmont (Японія). Наші спеціалісти продіагностують стан Вашого волосся, підберуть відповідну лікувальну систему та проконсультують щодо домашнього догляду. Ідеальний догляд Вашого волосся та шкіри голови забезпечать лікувальні системи провідних марок: Goldwell (Японія), Joico (Японія), Head SPA (Японія), La Biosthetique (Франція), Kydra (Франція). Наші спеціалісти продіагностують стан Вашого волосся, підберуть відповідну лікувальну систему та проконсультують щодо домашнього догляду. Ми надаємо повний спектр послуг з пофарбування волосся:

До Ваших послуг модельні стрижки та укладки для жінок, чоловіків та діток. Весільні та вечірні зачіски, а також плетіння кіс.
Наші стилісти – це не просто чудові майстри, це психологи, які вислухають, проаналізують та підкреслять Ваш індивідуальний стиль.


Манікюр

Ваші оксамитові ручки

 

У нашій Імідж Студії Ви знайдете різноманітні послуги манікюру для жінок, чоловіків та діток. А саме:
DSC_4932

Ми використовуємо продукцію тільки зарекомендованих брендів LaRic, LCN, LUXID, CND, Allpresan та інші.

Педикюр

Завжди бездоганно доглянуті ніжки
Побалуйте свої ніжки процедурами:
DSC_5316

Мейкап студія

Ваш ідеальний макіяж
У студії мейкапу на вас чекає незабутнє знайомство з найкращими представниками декоративної косметики та професійним візажистом-стилістом, який підбере та порадить оптимальне мейкап-рішення для вашої події. До Ваших послуг:
Візаж для будь-якої події: денний, вечірній, діловий, весільний.
Професійна косметика (Jane Iredale) в руках нашого майстра гартує бездоганний результат!
А також пропонуємо бізнес-рішення для бізнес-леді! Одночасно Вам робитимуть манікюр, педикюр і зачіску! Для таких особливих випадків у нас є спеціально обладнаний кабінет.