Мудрість у красі та здоров'ї

СПА програми

Подаруйте собі день в найкращому СПА нашого міста

СПА програми – це не просто збалансована програма догляду, а цілісна філософія відпочинку і краси. Повноцінне відновлення можливо тоді, коли Ви забуваєте про всі проблеми і нарешті віддаєтеся своїм думкам і почуттям. Ми створили ідеальні умови для релаксації, де Ви маєте можливість абстрагуватись від проблем, зняти напруження, досягнути внутрішньої рівноваги і гармонії, що безперечно впливатиме на якість життя.
DSC_5366
Спа-басейн оснащений гідромасажними установками, які допомагають не тільки розслабити все тіло, а й зробити масаж окремих точок, що сприяє омолодженню та оздоровленню, адже гідротерапія не тільки приємна, але й дуже корисна процедура. Вода в басейні набирається для кожного клієнта тільки індивідуально!

Ми цінуємо Ваш час і  тому розробили СПА-програми таким чином, щоб всього за кілька годин Ви змогли добре відпочити, прояснити думки і набратися сил! Кожна СПА-програма створена для вирішення певної задачі: покращити стан шкіри обличчя, відновити волосся, удосконалити силует, комплексно підготуватися до весілля або іншої важливої дати чи просто подарувати собі години незабутнього релаксу. Різноманітність СПА-догляду, ефективність процедур і наш професіоналізм, подарують Вашій шкірі молодість і красу, допоможуть вирішити естетичну проблему та призупинити процес старіння. Досягнути стану блаженства допоможуть релаксаційні СПА-процедури:

DSC_5513
А ще у нас новинка! Індивідуальні СПА-програми реабілітації для жінок в післяпологовому періоді! Це консультації практикуючого лактолога, масаж грудної залози, релакс-масажі, ендермологія. Заклопотані буденними турботами жінки, відкриють для себе студію релаксаії, де кожна клітинка тіла відпочиває, насолоджуючись трав’яним чаєм, приємною музикою, ніжними ароматами, розслабляючим світлом… Повна релаксація допомагає зосередити увагу на власному тілі, краще відчути і пізнати себе, зрозуміти свої справжні бажання і потреби… Сеанси релаксації позитивно впливають на фізіологічний стан організму, зміцнюють нервову систему, нормалізують тиск та роботу серця. Релаксація сприяє ефективній розумовій діяльності, підвищує працездатність та творче мислення. У студії релаксації Ви зможете досягнути внутрішньої рівноваги та гармонії, що безперечно впливатиме на якість життя.